Kielletty rakkaus - miesparin iso ikäero
Kuka on katsonut tuon jakson, entä millainen mielipide parista jäi?
Kommentit (12)
Sellainen, että vaikka korostetaan, ettei ole isähahmo, on isähahmo kuitenkin ja mielellään. Mutta toivon heille kaikkea hyvää.
Valitettavasti tuli koko aika semmonen fiilis tästä nuoremmasta kaverista, että hakee lähinnä jonkunlaista aikuisen turvaa elämään. Toivon heille pelkkää hyvää!
Minä katoin , en voi mitään mut jotenki tuli sääli sitä poikaa, mies esitteli kuin jotain maskottia. Toisaalta pojan ainoa ihmissuhde jossa hänesstä välitetään , mut oliko suhde tasaarvoinen???
Nuori poika kovasti eksyneen oloinen. Isää hakee siitä vanhasta miehestä. Oma moraali vain sellainen, että ei voi mitään.... pahaa teki katsoa.
Katsoin jakson. Ihana pari, kaikkea hyvää heille. Ei tosiaan herännyt mitään sääliä niinkuin joku sanoi vaan olen onnellinen että löytäneet toisensa. Jukan itsetunto varmasti vahvistuu vielä lisää Jarin avulla ja toivittavasti pääsee yli kaikesta huonosta menneisyydessään.
Mua hämäsi se, että tää vanhempi mies piti jatkuvasti tätä Jukkaa ihan kiinni itsessään kainalossa ja anto hellyyden osotuksia mut tää Jukka itse vaan kyyhötti ku joku pikku poika vieressä huono ryhtisenä ilman mitään elettä. Kieltämättä tuli isä - poika suhde mieleen...
Tästä on jo ties kuinka pitkä keskustelu, löytyy haulla = ei tarvetta aloittaa sataa eri keskustelua joka jeesuksen asiasta.
Vierailija kirjoitti:
Tästä on jo ties kuinka pitkä keskustelu, löytyy haulla = ei tarvetta aloittaa sataa eri keskustelua joka jeesuksen asiasta.
Linkkiä? Yritin aikasemmin etsiä mutten löytänyt
Onko linkkiä? Vaikuttaa siltä, että Kielletty rakkaus -ketju on poistettu... Se jossa oli yleistä keskustelua kaikista tämän kauden pariskunnista.
Näyttävät isältä ja pojalta.