Miehet, joilla ei näytä olevan yhtään karvaa :(
Nyt ei aleta saivartelemaan, onhan heillä päässä ja jalkovälissä joo, mitta kauhistellen katselen ja ajattelen miehiä joilla jaloissa ja rinnassa ja käsissä ei ole yhtään mitään muuta kuin vauvanposkenpehmeä sileys. Miten heidät erottaa naisista, miten vauvoista? Näitä miehiä ei ikinä jatkoon.
Kommentit (6)
Minä en karvojani ajele ja sääret on karvaiset, käsivarrret eivät ole, rinnassa jonkun verran mutta aika vähän. Se on hyvin yksilöllistä missä ja kuinka paljon niitä kasvaa.
Taitaa kyllä ongelma olla jossain muualla kuin karvoissa, jollei miestä naisesta erota.
Itse tykkään ihmisistä, en gorilloista.
Missä sulla on tullut vastaan 170-senttisiä vauvoja?
Minusta jotenkin sellainen 170-180cm pitkä vähä karvainen mies on paljon mielyttävämmän ja kivemman oloinen, kuin sellainen 190cm pitkä/ 140 kiloa painava niin karvan peitossa, ettei ihoa kunnolla näy.
Tä?
Ite tapainen just kaveria jolla ei ole karvoja (edes ripsiä tai kulmakarvoja yksittäisiä haivenia lukuunottamatta). Ihan normaali mies se silti on.