Harrastin seksiä mieheni serkun kanssa
Tämä on todella härskiä ja väärin, tiedän. Mutta selitän vähän tilannetta. Oltiin siis mieheni kanssa yhdessä juhlimassa (sukujuhlat tietyllä tapaa kyseessä) ja alkuilta meni mukavasti, syötiin ja tanssittiin - mutta sitten.... Mieheni kiskoi koko ajan kuppia naamaan, oli kumminkin ilmaiset viinat sentään tarjolla juhlissa. Hänelle pariin otteeseen jo huomautinkin että nyt vähän stoppia jotta tolkku pysyy. Lupaili olla selvänä, mutta näin että salaa haki aina kun en katsonut niin boolia ja otti huikkaa jostain piilopullosta. Kappas, olikin sitten jo pian ihan seis eikä tajunnut mistään enää mitään ja jossain kohtaa ei sitten enää huomioinut minua lainkaan ja jopa huusi ja ilkeili minulle. Minua sitten tuli siinä tanssittamaan mieheni mukava ja tietenkin komeakin serkku. Meillä oli ihan huippua ja tanssittiin jalkamme kipeiksi. Sitten lähdettiinkin ulos hiukan ottamaan happea kauniiseen kesäiltaan. Siinä sitten avauduin hänelle pahasta mielestäni kun mies on aivan naamat ja jopa oli loukannut siinä päissään minua. Miehen serkku otti yhtäkkiä syleilyyn ja sanoi ettei voi käsittää miten huonosti ja itsekkäästi mieheni kohtelee minua ja että olen hänen mielestään kaunein nainen täällä. Niin... No olin vihainen miehelleni ja tuo huomion saaminen tuntui hyvältä ja sitten se tapahtui vaan vahingossa että me siinä suudeltiin kulman takana miehen serkun kanssa ja päädyttiin ladon vintille harrastamaan pikaisesti seksiä. Pitäisikö tästä kertoa miehelleni, kaduttaa tottakai ja on helvetin syyllinen olo.
Kommentit (31)
Haluatko meiltä haukut vai sympatiat?
Vierailija kirjoitti:
Haluatko meiltä haukut vai sympatiat?
En tarvitse kumpaakaan. Tiedän tehneeni joka tapauksessa väärin, oli asiat menneet miten tahansa... Mutta voinko vain olla kertomatta ja jatkaa kuten ennenkin? Serkkumies varmasti pitää kyllä suunsa kiinni eikä asiasta levittele.
Vierailija kirjoitti:
Ai että vahingossa :D
Oli se vahinko, koska ei pitänyt tapahtua :(
Yöööökkk... Helpostipa sulta sai kun ei tarvinnut kuin kehaista.. SMH. Kerro miehellesi, niin voi halutessaan jättää sut, yöks.
Vierailija kirjoitti:
Yöööökkk... Helpostipa sulta sai kun ei tarvinnut kuin kehaista.. SMH. Kerro miehellesi, niin voi halutessaan jättää sut, yöks.
En ole koskaan aikaisemmin pettänyt vaikka tilaisuuksia toki oli ollutkin jo työni puolesta. Lisäksi mieheni on ollut ainoa jonka kanssa seksiä olen edes harrastanut. No, nyt se tilanne sitten muuttui.
Oliko hyvät kyydit? Koska uudestaan?
Ehkä se, että kerrot sais miehesi pysymään jatkossa skarpimpana (kunhan ei liiankin kyttäävänä..)
Kannattaa varmaan miettiä teidän suhdetta, kestääkö se totuuden tai onko tarvekaan kestää.
Jos omatuntosi ei kolkuttele, niin kaunis hetkihän tuo on varmasti kesäyössä ollut.
Kuuntele Itseäsi.
Voidaanko nyt sitten ajatella, että naisen raiskaus tai pahoinpitelykin on vahinko, jos sitä ei pitänyt tapahtua?
No etpä nyt kovin pahoissa tunnontuskissa tunnu olevan. Sietäisi kyllä olla. Ja aika perkeleen helpolla päädyt pettämään huhhuh. Toivottavasti jäisit kiinni. Ketäs ajattelit kyntää seuraavalla kerralla kun miehesi päättää nostaa kuppia?
ÄLÄ KERRO! Olin joskus alkoholistin kanssa. En pettänyt häntä, mutta hän oli humalassa todella kamala. Serkun vuoksi en kertoisi. Miehesi on kusipää. Jätä mielummin vaan hänet. Pahempi kyllä, jos teillä on perhe. Mutta älä sotke kaikkea kertomalla. Ymmärrän sinua täysin! ❤️
Pidä vaan turpasi kiinni ja toivo että serkkukin pitää. Teillä varmaan ollut hyvät kemiat?
Vierailija kirjoitti:
Pidä vaan turpasi kiinni ja toivo että serkkukin pitää. Teillä varmaan ollut hyvät kemiat?
Olihan meillä kemiaa toki. Kyllä meillä miehenikin kanssa kemiat ihan hyvin pelaa ei sillä, vihaan häntä vain kännissä sillä ei pysty yhtään kontrolloimaan itseään.
Onneksi olkoon! Mun exä (mies) teki samaa mun serkun kanssa joka oli myös paras ystäväni. Asuvat nyt onnellisesti yhdessä ja mun maailma hajosi. Kerro ihmeessä!
Sait uutta potkua seksielämäänne. Miehesi on vain tyytyväinen uusiin oppeihisi ja kiihkeyteesi. Älä kerro anna palaa
0/5 niinkulunut aihe ja todella surkea tarina.
Oliko parempi kuin miehesi?