Naiset, kertokaa että miten teiltä saa seksiä?
Voiko lyhytkasvuinen ja ruma mies, jolla on iso penis millään saada naiselta seksiä?
Kommentit (20)
Minulta ei saa enää koskaan kukaan.
N39
Tyhmät eivät ansaitse seksiä. Sori, ap.
Olet hyvin heikoilla, jos et halua kuin seksiä (ennen: reikää) ja pidät "isomunaisuutta" tärkeimpänä ominaisuutenasi.
Mikä kehitysvaihe on jäänyt elämättä vai onko aivokapasiteetti kovinkin vajaa? Laajenna elämäsi pornon ulkopuolelle. Tosielämässä vain bordellissa on silmääsi hiveleviä naisia, jotka ovat tuosta vaan valmiit naimaan kanssasi.
Ei ainakaan meitsiltä, jos naama on kuin petolinnun perse. Sitä ei valitettavasti kompensoi mikään jättimela.
Haluat seksiä naisilta? Et mitenkään. Sitten, kun sinulla on tietty nainen, jonka kanssa haluat olla ja saat hänet viettämään aikaa kanssasi, se alkaa luonnistua itsestään.
Olin juuri eronnut, tuollainen mies käytännöllisesti katsoen palvoi minua, hänellä oli hyvä huumorintaju ja tarjosi hatsit tuoretta kannabista bongistaan ja soitteli minulle bändinsä levyjä. Sai seksiä, seurustelua tosin en halunnut jatkaa. Osasi ihan hyvin panna!
Tykkään enemmän pienimunaisista miehistä.
Sulle voisin suositella sitä pumpattavaa Barbaraa.
Vierailija kirjoitti:
Haluat seksiä naisilta? Et mitenkään. Sitten, kun sinulla on tietty nainen, jonka kanssa haluat olla ja saat hänet viettämään aikaa kanssasi, se alkaa luonnistua itsestään.
Tuossakin kannattaa muistaa, että naisella on mahdollisuus tulla raskaaksi vaikka ehkäisy olikin käytössä. Se aina tuntuu miehiltä unohtuvan.
Jos menet ehdottelemaan iso penis edellä niin auttaisiko se?
Teetä paita, jossa mainostat isoa munaasi ja lähde ihmisten ilmoille se päällä. Ehkä kala käy koukkuun.
Seksin saaminen kuulostaa siltä, että mies haluaa tyydyttää itsensä naiseen. Mahdollisuudet hipovat nollaa.
Hyi, kuka vapaaehtoisesti naisi rumaa kääpiötä? Ehkä korkeintaan prostituoidut.
Minulta "saa seksiä" tasan yhdellä tavalla. Rakastan miestä ja koen hänen rakastavan minua.
ei onnaa jos on ollut noin häntäpäässä jonoa kun aivoja jaettiin.Osta vaan flesu sovinnolla.
Vaikeaa on, jo kysymyksenasettelusta loistaa väärä asenne.