Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mulla palaa HERMOT nuitten ETANOIDEN kanssa !!!!!!

Vierailija
19.08.2007 |

oon koko illan kökkiny mansikkamaalla kyntämässä etanoita pois . oon kantanut lautoja pois ja nyppinyt ja hukuttanut olueen . . . perkeleet ovat syöneet meikäläisen mansikkasadon . . . VINKKEJÄ lisää miten pääsen eroon nuista paskiaisista . . .

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
19.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

vois isäntä olla ihmeissään töistä tullessa kun ankka jono vaappuis vastaan :))) jos emme asuisi lähiössä niin voisinpa jostakin lainata muutaman kaakattajan .

AI jaa sitäkö ripoteltavaa myrkkyä saa kaupasta edelleen , kun jossakin oli ettei ole enää myynnissä?heti aamulla menen kyllä puutarhaosastolle tivaamaan . . . AP

Vierailija
2/4 |
19.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

laakeaa lautasta täynnä olutta. Etanat tykkäävät siitä ja hukkuvat iloisessa humalassa (luulisin). Ei , mutta totta puhuen, se kuulemma auttaa. Aamulla on lautanen täynnä etanoita.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
19.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

(ois muuten maistunut yks olut mullekkin . . . ;))

Vierailija
4/4 |
19.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kaljaa olen käyttänyt, pilsneriä tosin vaan, ei ne kolmosta tarvi :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kuusi