Tuomas on uusi Bachelor
Todellinen unelmien poikamies. Eronnut jo kertaalleen, lentäjänä on harvoin kotona. Eikä osaa puvun alinta nappia jättää auki. Ei vaikuta unelmien poikamieheltä.
Kommentit (7)
On kyllä niin suomalaisen näköinen, ton näköisiä on suunnilleen joka toinen suomalainen mies.
Just olin tulossa sanomaan, että kyllä sitä pitäisi "unelmien poikamiehen" osata edes ihan alkeellisimmat tavat/säännöt, kuten se, että puvun alin nappi jätetään _aina_ auki!
Jaa no ei mielestäni paha, eihän tuolla ole edes lapsia. Lapset olisivat pilanneet kaiken.
Järkyttävää että tonne otetaan näitä eronneita miehiä!
siis eipä vois vähempää kiinnostaa tuollainen kertaalleen jo aviossa ollut. Juu, ei se ero kenestäkään jätettä tee mutta jos ohjelman nimi on UNELMIEN POIKAMIES niin kyllä sen äijän tulisi olla ns. korkkaamaton. Eri asia jos ois jääny vaikka leskeksi. Mutta ei kiitos tuollaisille sarjasuhteilijoille.
Hän jos kuka on unelmien poikamies. Kertaalleen eronneena osaa arvostaa naista ja harvoin on kotona jolloin voi tehdä mitä lystää :) PIstää vaikka asunnon remppaan kun mies on ulkomailla ;) Miksi puvun alin nappi pitää jättää auki? eikös tämä ole vähän makuasiia... hmmm.. Jos se ei sulle kelpaa niin kyllä mulle kelpaa!