Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Paljonko miehenne maksaa elareita?

Vierailija
11.01.2017 |

Harmittaa ko?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
11.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei yhtään. Tulin vahingossa raskaaksi, vaikka kondomi oli käytössä ja mies sanoi, ettei halua lasta ja ehdotti aborttia.

Itse halusin pitää lapsen ja koin sen epäoikeudenmukaisesksi alkaa vaatia mieheltä rahaa jos hän ei kerta lasta edes halunnut. Ja todella hyvin olen pärjännyt ilman mitään elareita.

Vierailija
2/2 |
11.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei yhtään, enkä minä maksa yhtään. Molemmat hyvätuloisia, palkka lähes sama ja molemmat maksavat kustannuksia ilman mitään tilinpitoa (säännölliset laskut jaettu menemään jommalta kummalta, muuten kumpikin huolehtii jonkintasoisesta tasapuolisuudesta ilman ongelmia). Kumpikin haluaa panostaa lapsiin, ovat meille niitä tärkeimpiä maailmassa. Toimii ihan hyvin näin vaikka uusia puolisoitakin jo kuvioissa, he eivät puutu tilanteeseen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yksi