No niin, ostin sitten juoksutrikoot
Ostin juoksutrikoot vaikka en juokse. Kertokaapa konkarit miten/missä niitä käytetään, niitä kun näkee niin paljon. Ajattelin huomenna käydä ostamassa vielä Vansin tennarit trikoiden kanssa käytettäväksi.
Ps. Mitä eroa on legginsseillä ja juoksutrikoilla kun legareita niin parjataan, mutta juoksutrikoot näyttävät olevan sosiaalisesti hyväksytty vaatekappale.
Kommentit (52)
Mulle tuli ainakin jo huomattavasti hyväkuntoisempi olo jo pelksätään juoksutrikoiden jalassa pitämisellä. Ehkä jonain päivänä lahden oikein lenkillekin niissä?
Juoksutrikoita käytetään vain juostessa/urheilussa.Juoksutrikoiden ja legginssien käyttö housuina pitäisi kieltää lailla.
Voi apua siihen voi oikeasti tulla lakikin! Noista päättäjistä kun ei nykyään tiedä. Kokoajan säätävät jotain epäolennaista..
Jos ei jaksa juosta? Jaksan vain korkeintaan kävellä. Saanko silloin pitää? Onko se riittävän ureihua?
Niitä käytetään kaikkialla,kaikkien vaatteiden kanssa ja kaikissa tilanteissa.
Mustat. Voiko niitä nyt oikeasti käyttää esim lähikaupassa käydessä? Jotenkin urpo olo jos näissä pitäisi mennä ihmisten ilmoille. Opinkijan ollenkaan.
Ap
Muista laittaa stringit alushousuiksi trikoiden alle et ppeppusi näyttää hyvälle😁
Nyt sitten vaan kaupungille näyttäytymään, kyllä näytät hyvältä ja sporttiselta. Eihän ne siellä kaupassa tiedä oletko ollut urheilemassa tai oletko menossa. Muista käyttää lyhythelmaista takkia/paitaa että pylly pääsee esiin.
Vierailija kirjoitti:
Siis *opinkohan*
Ap
Minkä merkkiset ostit ja paljonko maksoi?
Ei v***u taas. Juoksutrikoot vapaa-ajan käytössä oli niin 2012.
Vierailija kirjoitti:
Aha?
Oliko hyvät päällä? Miten reidet ja peppu mahti niihin?
Aha?