Mies väittää ettei ole koskaan masturboinut
Sanoo että se on kuulemma ihan homoa kosketella kenenkään kullia edes omaansa.
Kommentit (19)
Kaipa tuo teoriassa on mahdollista, mutta käytännössä mahdotonta. Ehkä häntä hävettää myöntää moista asiaa?
Ihan mahdollista. En itsekään ole koskaan masturboinut.
Onpa surullista! Kuulostaa, et on aika paljon lukkoja tunne-elämässä ja seksuaalisuudessa. Miesparka surettaa toki, mut ite en jäisi uhraamaan omaa seksielämääni noin estyneen ja kompleksisen ihmisen kanssa.
Tiedän kaksi naista, jotka väittävät, etteivät ole koskaan masturboineet. Kumpikaan heistä ei mielestäni olleet niin häveliäitä, että olisivat sen takia valehdelleet. Molempia yhdisti se, että sinkkuna oli pakko päästä aina baariin etsimään seuraa. Toinen etsi parisuhdetta ja toinen pelkkiä panoja.
En ymmärrä miksi tehdä elämästään tarpeettomasti hankalaa, mutta jokainen tyylillään. Jos se on ajatuksena ällöttävä, niin sitten se on.
Vierailija kirjoitti:
Ihan mahdollista. En itsekään ole koskaan masturboinut.
Etpä, kuulin et sun "toinen" nimi on runkku.
Hän on jo sinun miehesi mutta nyt vaan yhtäkkiä keskellä keskiviikkopäivää tuli tuollainen asia puheeksi ja sinä kipitit kertomaan sen meille?
Mitä vielä mietit? Pihalle tuollainen valehtelija.
On se mahdollista. Itse masturboin ensimmäisen kerran vasta 20-vuotiaana, koska sitä ennen en ollut päässyt perille siitä, miten homma pitäisi tehdä ja miten sen saisi tuntumaan hyvältä.
Vierailija kirjoitti:
On se mahdollista. Itse masturboin ensimmäisen kerran vasta 20-vuotiaana, koska sitä ennen en ollut päässyt perille siitä, miten homma pitäisi tehdä ja miten sen saisi tuntumaan hyvältä.
Et taida olla kovin terävä kaveri?
Minunkin mielestä asia olisi enemmänkin surullinen, kuin omituinen. Jos nuori, tyttö tai poika, ei tunne omaa kroppaansa kohtaan kiinnostusta nuorena, niin mikä on mennyt vikaan lapsuudessa?
Häiriintynyt "mies", hyi. Mitä luultavimmin mieleltään sairas, pahasti. Vielä ylpeile moisesta asiasta. Ei jatkoon todellakaan.
Jos ei häiriintynyt niin pahasti estoinen ainakin 😕
Harmillista hänelle itselleen, pitkä ja tyhmä elämä edessä. Kannattaisi opetella kullia jynssäämään.
Estoinen, haluton tai valehtelija. Ei jatkoon.
Kannattaisi äitien opettaa pojat vemputtamaan jo pienenä
Hävetkää sairaat pervot asennettanne kyseistä miestä kohtaan. Tullaan oikein joukolla yökkimään vaikka itsekin säälitte häntä. Kuvitteletteko te, että kukaan voi hyvin teidän kanssanne noin vajailla myötätuntokyvyillä, kun teillä on? Ei varmana voi.
Ehkä hänen ei tarvitse vaan saa spontaaneja siemensyöksyjä esim. työpaikan naisen persettä tuijotellessa. Juoksee sitten veskiin siivoustouhuihin. Tällainen oli kerran.
Itse olen nainen ja en ole koskaan masturboinut. Tai no kokeillut kerran, mutta en laske sitä kun jotenkin vain tuntui väärältä niin en edes tehnyt kauaa. Välillä mieheni iloksi olen itseäni hiplannyt seksin aikana mutta siihen se sitten jääkin.
Mikä sulla jäi epäselväksi, oletko vähän tyhmä?