Pitihän se arvata: Abreun uusi biisi on sellaista oksennusta että taas täytyy toisarvoisilla asioilla tunkea lööppeihin. Kuten nyt tämäkin...YÖK!
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001120883.html
Nyt se pygmi selostaa miten saa miehiltä kikkelikuvia kun on niiiiin ihana ja seksikäs ja kaikki kuolaa häntä. Seuraavaksi alkaa taas perseen ja tissien esittely ja treenikuvat joissa pyllistelee kameralle, tai bikinikuvat joissa muistuttaa 10-vuotiasta lasta. Alkaa mitta tulla täyteen.
Kommentit (6)
Abreu tänään Veitola-Enbuske-Salmisessa esittämässä tuon uuden biisin. En pysty katsomaan, tulee paha olo ajatuksestakin.
Tänään kuulin Annan uuden biisin. Soundi oli kuin joku olisi ottanut toisella kädellä päästä kiinni ja toisella kropassa ja vääntänyt niitä vastakkaisiin suuntiin. Kuin rättiä kuivaisi. Sellaista narinaa lähti "lauluna".
Mutta mies diggaa ja kuolaa.
Huoh, kritiikki on yksi asia, tämä palsta sitten ihan toinen. Täällä muutaman häiriintyneen urpon aloitus on suora ja rajoittamaton oksennus suoraan päälle. Siitä tahti vaan pahenee.
Isopäinen pissalissu luulee olevansa Suomen tavoitelluin aviovaimo...Säälittävää.