Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Pyysin juuri anteeksi ihmiseltä, jota loukkasin vuosia sitten.

Vierailija
08.04.2007 |

Olin silloin ihan teini, siksi kai niin tyhmästi käyttäydyinkin. Asia oli kuitenkin vaivannut minua ja nyt kun törmäsimme uudelleen, sain suuni auki.



Suosittelen lämpimästi.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
08.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen vaan utelias:)

Vierailija
2/2 |
08.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hän siis muinoin pyysi minua tyttöystäväkseni. En osannut hoitaa hommaa kovin fiksusti, ja todella loukkasin häntä. Pelotti ihan sikana, kun ajattelin, että se lähettää mut vähintään kiinaan... Olin varautnut siihen, ettei hän halua musta enää koskaan kuulla mitään.



Taisi todella arvostaa anteeksipyyntöäni, vaikkei kuulema pääsi asiasta nopeasti yli. Eli ei se tapaus sitä niinkään ole vaivannut, kuin minua. (Ihan syystä.) No, hän on todella ihana ihminen, ja ystävyytemme näillä näkymin jatkuu! Siis oikeasti, en ole koskaan tavannut toista " sielunveljeä" , joten todella olin surullinen ystävyytemme pilaamisesta.



On siis niin helpottunut olo. :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla