Lue keskustelun säännöt.
Kissani on elämämkoululainen
27.10.2015 |
Kissani on jättänyt aikanaan kattiopiston kesken koska oli huono päässälaskussa. En rakasta häntä silti yhtään vähempää.
Kommentit (3)
Kissani on kouluttamaton (ei päässyt edes kattiopistoon) ja työtön, onneksi sentään sporttinen. Muuten ihana kyllä.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Mun kissa on dippainsinööri/atk-työläinen. Taitaa olla secret servicella töissä, kun aina pitäisi päästä näppäimistölle istumaan, koodaamaan ja googlettamaan todella outoja juttuja.
Hyväksyn että jotkut kissat on elämämkoululaisia, mut ikinä en antais oman Jyrge-Uolevin pariutua muun kuin akateemisen nartun kanssa
Meilläkin nuo kissan akateemiset taidot on aika heikohkot. Hän on hyvin urheilullinen ja jumppaa mielellään. Liikuntatunnit (sekä kouluruokailu) oli hänen suosikkejaan koulussa ja hän panosti ainoastaan niihin.