Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Taas "ei kiinnosta". Mä oon ikuisesti yksin :(

Vierailija
26.09.2015 |

Treffit meni kivasti, suudeltiin ja halattiin kun erottiin. Mies on pitänyt tiiviisti yhteyttä treffien jälkeen, mutta kun eilen kysyin että nähdäänkö vielä joskus, niin se totesi että jos vaan kirjoitellaan ja katsellaan sitten myöhemmin tavataanko... Eli ei tavata.

Ei, en ole epätoivoinen vaikka otsikosta voisikin niin päätellä. En ole takertuja enkä roikkuja, ja pärjään hyvin itsekin. Kuitenkin kaipaan rakkautta ja rakastumista, sitä tunnetta kun tietää että toinenkin ajattelee samoin. Hellyyttä, läheisyyttä, rakkautta. Mut kun ei.

Mulla takana kymmeniä nettitreffejä, satoja viestien vaihtoja, livenä tavattuja tyyppejä jne, mutta mikään ei koskaan johda molemminpuoliseen rakastumiseen tai edes ihastumiseen :( Olen kokeillut sitäkin, että unohdan koko jutun, mutta silloin vasta olenkin täysin näkymätön kaikille miehille. Saan osakseni flirttiä, mutta siinä kaikki. (Ja baarissa seksin vonkausta, muuhun en tunnu kelpaavankaan.)

Ei jaksa :( Tekis mieli huutaa että en jaksa enää olla yksin, tulis edes joku ja rakastais.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
26.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sama fiilis. Sänkyyn kelpaa, ja sitä varten annetaan ymmärtää että enempäänkin. Mut kun seksiä ei tule, ei seurakaan kiinnosta. Opin jo yhdelle laittaa treffikutsuun että sori, mulla on menkat. Sanoi suoraan et joku toinen kerta sitten. Ei tarvinnut arvailla kiinnostiko sitä mieletön persoonani vai ei...
Kun vaan ei kyynistyisi, koska joskus sen kuitenkin tapaan:)

Vierailija
2/4 |
26.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi siskot... Olen mukana.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
26.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

En mä ymmärrä miten tää voi olla näin vaikeaa. Yritän itsekin olla kyynistymättä ja katkeroitumatta, mutta en voi silti olla ihmettelemättä sitä, miten suoraansanottuna aivan kauheat naiset saavat miehiä. Kauhealla tarkoitan luonnetta. Ilkeät wt-naiset, jotka kiroilee ja polttaa ja käyttäytyvät kuin maailmanomistajat. Tämmöisillä kyllä vientiä riittää.

En halua yleistää, ehkä jossain on joku täyspäinen ja mukava mies muakin varten.. sitä ihmettä odotellessa.

Vierailija
4/4 |
26.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="26.09.2015 klo 18:25"]

Sama fiilis. Sänkyyn kelpaa, ja sitä varten annetaan ymmärtää että enempäänkin. Mut kun seksiä ei tule, ei seurakaan kiinnosta. Opin jo yhdelle laittaa treffikutsuun että sori, mulla on menkat. Sanoi suoraan et joku toinen kerta sitten. Ei tarvinnut arvailla kiinnostiko sitä mieletön persoonani vai ei... Kun vaan ei kyynistyisi, koska joskus sen kuitenkin tapaan:)

[/quote]

 

Jos sanot että on menkat voi mies helposti ajatella ettet ole ainakaan hyvällä tuulella, eikä siksi kannata mennä treffeille.