Miten pääsen Lundian parvisängystä eroon?
En jaksa alkaa myydä sitä missään kirppareilla, voisin lahjoittaa sen ilmaiseksi jos joku noutaisi kotoa.
Mihin voisin laittaa ilmoituksen?
Kommentit (15)
tai sit roudaat roskiksen viereen, eiköhän sen joku vie? Ja onhan näitä myydään-palstoja netti täynnään.
ja revit sen paskaksi. KUKAAN ei halua Lundian parvisänkyä. Museovirasto voisi tietty kiinnostua... ;)
joku ottaa ihan onnessaan. Paskaksi ei kannate vetää. Jos asuu kerrostalossa, niin vaikka kellarikomeroitten käytävälle, eiköhän lähde äkkiä..
tulisi mieleenikään heittää sitä roskakatokseen tai jättää käytäville. Miksi ihmeessä jättää muiden vaivoiksi, meidän "roskaahan" se on?
Pitääpä laittaa jollekin Lahjoitetaan-palstalle, jos joku huolisi..
ap
tai tänne myydään palstalle. Huutiksessa menee varmimmin kaupaksi, kun laitat osta heti hinta 1 euro.
teidän kerrostalon seinälle annetaan -ilmoitus!!
Kyllä ne Ikean kiikkerät parvet on niin paljon kivempia.
jossa muut asukkaat eläkeläisiä. Eivät varmasti tee minkään valmistajan parvella mitään :)
Laitan huomenna huuto.nettiin ja etsin kaikki lahjoituspalstat, kunhan saan kuvan otettua.
ap
Hei, minkä kokoinen parvisänky on? Onko hyllytikkailla vaiko kiinteillä jaloilla? Ilmoittele jos on sulla vbielä p.045-2570017
Jaa että se ois 4 vuotta teille säilytelly?
Ja vielä sattumalta just tänään palstalla. :)
Miksi joku etsii vanhan ketjun ja vastaa siihen puhelinnumerollaan. Outoa.
ja revit sen paskaksi. KUKAAN ei halua Lundian parvisänkyä. Museovirasto voisi tietty kiinnostua... ;)