Miksi puumat vainoaa Mustaa Barbaaria?
Hän on kertonut haastattelussa, että "Keikoilla kun käy, niin siellä ne puumat odottaa taustalla täydellistä tilaisuutta päästäkseen vaihtamaan pari sanaa, ja yleensä ne on just jotain treffipyyntöjä."
Toi on ihan hirveen ällöttävää. Miettikää nyt jos joukko jotain 50-v äijänkäppyröitä kuolaisi 23-v naisartistin perään ja keikan jälkeen vielä menisi ehdotteleen tälle? Tällaiset pedofiilisiat vietäisiin varmaan putkaan. Minusta tämä on ihan yhtä ällöttävää ja sopimatonta käytöstä puumanaisilta. Vai mitä mieltä olette?
Kommentit (3)
[quote author="Vierailija" time="08.05.2014 klo 16:30"]Monikohan AV-mammoista on käynyt Mustan Barbaarin keikalla? Uskaltaako kukaan tunnustaa?
[/quote]
HEB ja kesällä uusiks.
Kyseiset naiset ovat iästä riippumatta rotupettureita ja haluavat tehdä sekarotuisia ihmisiä suomeen.
Monikohan AV-mammoista on käynyt Mustan Barbaarin keikalla? Uskaltaako kukaan tunnustaa?