Oletteko olleet NAZArin matkoilla?
Itse olen matkoja tässä katsellut ja tuo Aqua fantasy hotelli http://www.nazar.fi/kuaqu näyttäis tosi kivalle paikalle. Varsinkin vesipeto lapsien mielestä!
Tuo Nazar on vain täysin uusi tuttavuus?
Kokemuksia? Ja jos jollain kokemusta tuosta kyseisestä hotellista niin niitäkin mielelläni kuulen.
Kommentit (2)
Olen ollut 4 kertaa Nazarin matkalla, mm. juuri Aqua Fantasyssa -09. Ei mitään valittamista, kuvat pitää hyvin paikkaansa. Pari uutta mäkeäkin tullut vielä meidän käynnin jälkeen. Oma lapsi oli tosin tuolloin vielä niin pieni ettei päässyt isoihin mäkiin, mutta itse kävin osan niistäkin kokeilemassa. Vesipuisto tosiaan hotellin viereisellä tontilla ja meille kävi kyllä niin, ettei hotellin altailla sitten juurikaan oltu, kun päivä meni sujuvasti tuolla vesipuistossa. Vesipuiston ruuat eivät kuulu AI:n, joten kävelimme lounaalle hotellille.
Jos et vielä ole lukenut ko. paikasta muilta kuin nazarin sivuilta, niin tämä paikan oma sivu on aika hyvä http://www.aquafantasy.com/aquapark/default.asp?lang=EN
Turkissa oltiin pegasos wordlissa ja hyvä paikka. Paljon ruokaa ja isot altaat