Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

ihastunut..

Vierailija
01.02.2009 |

pari vuotta sitten olin tosi ihastunut yhteen mieheen..ja me vähän pussailtiin, ja se oli ihastunut minuun..sen jälkeen olen saanut lapsen ja olen naimisissa toisen miehen kanssa, jonka kanssa olin jo silloin kun pussailin sen toisen miehen kanssa..nyt mietin taas sitä toita koko ajan ja työnnän oma mieheni kauemmaksi pois koska en jaksa..mietin vaan sitä toista...jonka näen melkein joka päivä.. mitä teen??

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
01.02.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

koita järjestää päiväsi niin ettet näe ihastustasi joka päivä. Käyt kuitenkin ylikierroksilla kun hänet näet.

Ja mihin olet ihastunut, ulkonäköön, ja olettamikseesi siitä millainen hän olisi. Todennäköisesti saisit ihastukseltasi vain pari yhenillanjuttua, jotka eivät loppujenlopuksi olisikaan kovin hohdokkaita. Varsinkaan kun tunnet syyllisyyttä pettämisestäsi, ja mahdollisesta perheesi hajottamisesta koko ajan. Jos miehesi saa tietää niin ongelmia on edessä.

Jospa antaisit aviomiehellesi mahdollisuuden vielä ennenkuin teet mitään typerää... Lähtekää vaikka yhessä viikonloppu lomalle hoitamaan suhdettanne, ehkä ihastut mieheesi uudelleen

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän seitsemän