Sisaruksille yöasut
Mistä löytäisin ja kenellä valmistajalla olisi samanoloisia yöasuja tytölle ja pojalle? Tai sitten vaihtoehtoisesti uni-sex-väreissä ja/tai malleissa?
Pojan koko on 90/100cm ja tytön 116/122cm.
Kommentit (5)
Itse löysin varmaan 1,5v sitten suunnilleen H&M:sta sellaiset ihanat unihaalarit, suklaanruskeat jossa todella isot Nalle Puh kuvat edessä. Ostin tytölle ja pojalle joilla reilut 4v ikäeroa ja hyvin tykkäsivät/sopivat. =) Ei varmaan samoja enää ole siellä, mutta kannattaa katsella muita..
Lindexillä näytti olevan saman kaltaisia bamse-yökkäreitä tytöille ja pojille...samoin exitin tangossa näytti roikkuvan exitin/name itin pyjamia niin pojille kuin tytöille aika samantyyppisillä kuvioilla mutta eri värisinä.
olleet todella laadukkaita ja mukavia.
oli ainakin anttilassa ja citymarketissa kivoja puh ja nasu yökkäreitä, pojalle oli siniraitainen paita ja siniset housut (vai olikohan housutkin raidalliset..) ja sit rinnassa puh ja tytöille vastaava nasun kuvalla.
Sit hennesissä ollu pojille supermies ja tytöille supertyttö...