Salme Pasi voitti!!!!
Kommentit (90)
Mutta selittäkää tyhmälle: Miksi se on orava?
[quote author="Vierailija" time="29.11.2014 klo 21:00"]Kissi oli parempi
[/quote] Kissillä oli jutut niin loppu. Ekassa jaksossa hyvä, sen jälkeen jo tylsä.
[quote author="Vierailija" time="29.11.2014 klo 21:00"]
Homot alapeukuttaa :)
[/quote]
Mä olen kylläkin bi.
Putouksen paskin kausi ever sai arvoisensa voittajan....
Olipa järkytys... Kissi oli alussa paras, mutta omasta mielestä Svetlana meni ohi. Tää paska porilainen... Ei hitto.. Ihan surkea!!
Huonoin hahmo finlisteista voitti...
Just paras:) Kissi esitteli vain kroppaansa. Jos olisi ollut nainen oikeasti, olisitte haljenneet raivoonne jos joku nainen olisi tuolla tavalla tuonut vartaloaan esiin.
Ääää, se on huono. Varmaan Putinin kätyrit saaneet tehtäväkseen äänestää sitä heteroa suomalaista oravaa.
Siis niin huono hahmo!!! En vaan tajua miksi tää voitti? Tai niin...kaikki dorkat äänesti.
Sillai kai! Paras voitti!
No Kissi oli toki loistava, mutta liitto-orava oli uusi idea. Pojot sille!
Olihan tuo oravamies P. Salmi selvästi paras hahmo. Kissi ei kehittynyt tippaakaan koko aikana.
Joka kanava täynnä naisiksi laittauteneita miehiä,ei ole jaksanut naurattaa 90-luvun jälkeen kun Aake Kalliala esitti legendaarista Lady Satsumas -nimistä taikurin avustajaa. Salme Pasi oli streitti,huumori aitoa ja ansaitsi ehdottomasti voiton!
Siis mitäääh?? Tuohan oli ihan SURKEA! Siis aivan järkyttävän huono, ehkä yksi huonoimmista koskaan! Kissi oli ajankohtainen ja Svetlanakin.
Kyä Pasi oli paras. Voisi vaikka tulla liittomme tapahtumiin esiintymään.
Svetlana olisi ansainnut voiton, oli tänään aivan loistava!!
Täysin oikein!!!!