Seurasin joskus 20v sitten Kauniita ja rohkeita ja ihan vähän kiinnostaa...
Miten se Ridge poistui sarjasta? Siis luin, että ei palaa häämatkalta. Miksi?
=D
Kommentit (5)
Uskomatonta! Siis vieläkö ne samat tyypit menee naimisiin jne? Mäkin seurasin joskus 90-luvun alussa ja silloinkin Brooke ja Ridge meni naimisiin jne. Eikö se Ridge ollut silloin joku 50-vuotias, sehän on ihan pappa nyt.
Joo oli jo 90 luvulla 50 vuotias, ja on yhä :) Todellisuudessahan ridgen ja Ericin ikä oli jotain 4 vuotta..
[quote author="Vierailija" time="21.04.2013 klo 21:00"]
Joo oli jo 90 luvulla 50 vuotias, ja on yhä :) Todellisuudessahan ridgen ja Ericin ikä oli jotain 4 vuotta..
[/quote]
Hihii :D Aika viriili toi Eerikki on ollut nuorena! Mutta mä kuulin joskus, että Eric ei oliskaan Ridgen isä, vaan joku Massimo!
(Ajatelkaa, mä en oo koskaan edes seurannut Kaunareita, joskus vain kaverin kanssa katsonut, viimeksi 90-luvulla, ja oon lähes kärryillä sarjasta :D)
joo eipä sitä kummemmin näytetty. Brooke palasi häämatkalta ja sanoi ettei Ridge tule enää takaisin vain lähti R.J katsomaan sisäoppilaitokseen johonkin euroopassa... Ridge veti jotkut lopulliset kilarit kun Brooke viestitteli Deaconin kanssa.