Nyt tulevat Tauskin enkelit!Uusi seksikäs tanssiryhmä New Yorkin yökerhoista
Tauski Peltonen lanseeraa Suomeen uuden tummaihoisen tanssiryhmä Blackpuman.
Tauski Peltosen Gambia-kuviot ovat poikineet uuden tanssiryhmän nimellä Dancingladies Blackpuma, joka aloittaa keikkailun maaliskuussa Helsingissä.
- Kaikki ovat ammattitanssijoita. Kahdella on kokemusta New Yorkin yökerhoista. Kaksi heistä on jo Suomessa. He ovat iältään 23-26-vuotiaita ja taatusti seksikkäitä, Tauski kehuu.
Blackpuma esiintyy myös Tauskin toukokuussa Kaarinassa järjestämissä Lahnabileissä.
- Tarjolla on mittava saaristolaispöytä. Erikoisuutena kalapöydässä on makaamassa kaksi seksikästä julkisuudesta tunnettua naista sekä yksi mies hyvin niukasti pukeutuneena.
Tauski kertoo, että turvatoimet ovat kansainvälistä huippuluokkaa ja tapahtuman turvallisuustoimia tullaan seuraamaan myös ilmasta käsin.
Osanottonsa ovat Tauskin mukaan vahvistaneet muun muassa Ressu Redford, Mr Lothar, Janica Kortman, Johanna Tukiainen ja Scandinavian Hunks.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2013020516638372_vi.shtml
Kommentit (2)
Tauski on huijari. Mainosti ekana jollain Gambialaisella ryhmällä. Ja julkaisi jonkun kuvankin joistain tytöistä. Jännä juttu kun yksikään niistä tytöistä ei ollut gambiasta eivätkä ikinä kuulleetkaan Tauskista.
Ja nyt kummastionkin uusi BlackPumas ryhmä joka onkin muka suomalaisia tummia tyttöjä..
ei juma, kuulostaa ihan mahtavilta bileiltä! mitenhän tonne sais kutsun..?