Ihanan pirtsakan aurinkoista aamua teille, halimussukat!
Huomenta hymyn kera vaan muillekin aamuvirkuille, jotka ovat iloisina ja reippaina jo ylhäällä valmiina lähtemään nauttimaan syysluonnon raikkaudesta perheensä kanssa. Aurinko paistaa ja elämä hymyilee!
Kommentit (8)
Tämä ei ole provo vaan totta. ei asuta Suomessa.
Vaan keski ja Etelä Ruotsin välissä
Onko yhtään Toukotaaperoisia tai Maalismussukoita tai Kesäkerttusia linjoilla?
Aamulla vähän omaa napaa kipristeli, en tiedä olisko liitoskipuja, onhan viikot jo 7+2 ja housut tuntuu niiin kireiltä et jouduin jo hakemaan odotushousut henkkiksestä:))
Tuutelistuulle mooiiks:)) onks täti pysyny poissa?? toivotaan ettei tätsy kurvaa pihaan vieläkään, muuten joudutte taas pupuilemaan mieksun kanssa:)))
Mico_äippä, kiva kuulla et saitte miehes kaa sen tallinnan risteilyn, muistakaa pitää haukaa kun kerrankin pääsette koko poppoo reissuun:)))
Aamuterkkuloin Höpöstiina ja pampula 7+2
kirjoittelevat 7 kaltaisia juttuja odotus-palstalle??
vai onko koko palsta camp-huumoria??
HALUAN TIETÄÄ kuka aikuinen suostuu laskeutumaan 10-vuotiaan henkiselle tasolle ja kirjoittamaan masuasukeista, tarrasukista, esikoista, vuosikkaista, keväthippusista tai kuittaamaan lässytyksensä nimimerkillä Tuutelituu ja papu 4+3
ihquu ihquu aamua kaikille ja halirutistuksia!!!!
Vierailija:
kirjoittelevat 7 kaltaisia juttuja odotus-palstalle??vai onko koko palsta camp-huumoria??
HALUAN TIETÄÄ kuka aikuinen suostuu laskeutumaan 10-vuotiaan henkiselle tasolle ja kirjoittamaan masuasukeista, tarrasukista, esikoista, vuosikkaista, keväthippusista tai kuittaamaan lässytyksensä nimimerkillä Tuutelituu ja papu 4+3
paljasta nyt salat meille muille jotka täällä ihmettelemme mikä saa ihmisen vajoamaan lobotomiaan!
Aamukahvia tässä nautin (ja talon hiljaisuudesta). Kohta on aika lähteä lenkin kautta vesijumppaan!
Harvinaisen kaunis aamu, ei voi muuta sanoa =)