Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kun " ei niin kiva kaveri"

Vierailija
03.08.2006 |

mahdollisesti tulee samaan aikaan synnytyssairaalaan kun sinä itse sinne joudut...voiko pyytää eri huonetta jos huomaa päätyneensä liian tutun naisen kanssa samaan huoneeseen? En vain millään tule enää tämän naisen kanssa toimeen, enkä todellakaan haluaisi olla hänen kanssaan samassa huoneessa saatika samassa sairaalassa mutta nyt näyttää väkisinkin siltä että näin tulee käymään. LA:t aika kaukana toisistaan mutta minun vauvani tulee syntymään sektiolla joten on hyvinkin mahdollista että molemmat ollaan sairaalassa samaan aikaan.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
03.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jossain sairaaloissa laitetaan sektioidut vain sektioitujen kanssa samaan huoneeseen, joten jos tuttusi synnyttää alateitse, ei siis tätä ongelmaa eteen tule.



Jossain sairaalassa onnistuu huoneen vaihto, joissain ei. Yleensä isoissa sairaaloissa ei ole mahdollista (ei aikaa eikä kiinnostusta) toteuttaa kaikkia toiveita.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla