Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kavereita Kotkan suunnalta??

17.07.2007 |

Löytyskö tätä kautta Kotkan suunnalta kavereita äidille ja pojalle?

Itse kotona päivät pojan kanssa ja olisi kiva saada seuraa hiekkalaatikolle, kaupoille, kahvittelemaan ym.



terv

äiti (23v) ja poika (1,5v)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
17.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen ollu työttömänä toukokuun lopulta asti. Nyt päivät menee kahden lapsen kanssa ja kolmatta odotellessa, tammikuussa on la. Olen 28v. lapset on tyttö5v. ja poika 3v. esikoinen alottaa eskarin elokuussa=)



On itsekki pitäny kirjotella tänne mut en ole muka vielä saanu aikaseks. Olis joo kiva saada uusia kavereita. Muutettii vasta tammikuussa omakotitaloo ja täällä ei olla vielä tutustuttu naapureihin. Kotkassa ollaa kyllä asuttu jo n. 9 vuotta, kavereit kyllä on paljon ja suurin osa lapsi perheitä mu kaikki tahtoo olla töissä=/

Vierailija
2/2 |
20.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täällä kans 3-kymppinen 3-vuotiaan pojan äiti linjoilla. Itse olen töissä (poika vuoropäiväkodissa) mutta onhan noita toki vapaapäiviäkin aina joskus.. Itse havittelen jumppaseuraa (pitäisi aloittaa edes joku harrastus),kahvitteluseuraa ja pojalle leikkikaveria silloin kun ei tarhaa ole (vilkas ja kaipaa paljon leikkikavereita mutta täällä missä asutaan on vain isompia lapsia).



Saa kirjoitella sannis77@luukku.com

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla