Siis mitä? Miesystävä soitti vihasena, et mut on eilen nähty kapakassa
sekoilemassa kauheassa kännissä, tanssinut hulluna vieraiden miesten kanssa jne. Olen ollut kipeänä kotona 2 päivää.. Kuka oikeasti viitsii hämmentää näin? Ihan pimeetä! Nyt mies luulee, että olen vaan feikannut sairastelun ja bimboillut kylillä. Onpa jollain halvat huvit!
Kommentit (7)
No onhan se voinut vain olla erehdys, joillain on niin huono kasvomuisti, tai kenties sulla on kaksoisolento.
Toisaalta en tiedä onko miehellä aihetta suuttua siitäkään jos oisit ollut ja tanssinut vain.
Kysy keneltä kuulit. Nyt ei kannata alkaa riehumaan, vaan hoidat homman asiallisesti. Sen jälkeen voitkin sanoa tommoselle mololle heipat, jos siltä tuntuu :)
Mies keksi ton jutun ite, haluaa riidellä taikka susta kauemmas.. :)
Joo, vähän epäilen et ihan itse nyt hämmentää ja haluaa vaan taas "hyvän syyn" jatkaa dokaamistaan. Tais tulla tämä suhde nyt tiensä päähän. -ap
Mun hullu eksä keksi just samanlaisia juttuja, ja ihan omasta päästään. Syynä sairaalloinen mustasukkaisuus. Kuvitteli, että tunnustan tehneeni kaikenlaista, jos hän vain kivenkovaan väittää tietävänsä mun menot ja teot.
miesystävät joskus hoitavat ja hoivaavat sairaita tyttöystäviään. Teillä ei näköjään ole niin.