Kauheeta.Olen kaiketi raskaana tuntemattomalle miehelle jonka tapasin elokuussa.
Mitä teen? Ei hajuakaan kuka mies on.Jotain vihjailua on tullut.Mutta en kerta kaikkiaan muista.Enää ei voi tehdä aborttia.Apua.
Kommentit (13)
Joo ja ehkä parempi ettet nyt lähde etsimäänkään.Mies voi olla vaikka varattu perheen isä vaikka sormus olikin sormesta poissa.Keskity sinä vain odotukseen.
kyseessä oli sellainen tummahiuksinen n.45-50 vuotias tavallinen pömppömahainen mies.Oli shortsit jalassa.Tavattiin ravintolassa.
Miksei Porvoossa osata käyttää kondomeja?
Ota seuraavalla kerralla suihin.
Onnea odotukselle.
Naurattaa vaan koko ajan.Onkohan ihan normaalia? T:ap
Tää on hyvä.Ei se muksu tule kuitenkaan siihen isään joten voit huolella valita kenet tahansa isäksi.Alat seukkamaan nyt raskausaikana jonkun vastaavan miehen kanssa ja sitten vaan miehen sukunimi lapselle.Ei se siittäjä saa koskaan tietää että sillä mitään lasta onkaan,
No mutta jotain muistoja kuitenkin jäi siitä illasta.Voin kertoa lapselle sitten myöhemmin mitä kappaleita ravintoloissa soi.Ihan jees.
Minun mielestä nämä on lapsen kannalta huonoja vitsejä.
Ai miksi? Eihän tässä voi kuin nauraa.
AP vastailee todella ahkerasti itselleen. Lähestulkoon lukemisen arvoinen keskustelu..
Vai oliko mies sittenkin Lars?Se hullu-Lars,joka kyttää oven takana.Apua en tiedä!!!Olenkohan sekoamassa?
Mies on sellainen joka pitää useimmiten partaa ja viiksiä.Pitkä tumma mies aika isot korvat.Ihan ok:n näköinen,ainakin ollut nuorempana.Ainakin sillä on hyvät hampaat ja isot silmät.Jos lapsesta tulisi tyttö,tulisi varmuudella ainakin tumma.Olen itsekin tumma hiuksinen.
ei siinä sitten mitään.Ehkä tapaamme kun vauva on syntynyt jossain kaupungilla.