Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä sinulle kuuluu?

Vierailija
16.11.2012 |

Minä tässä sain juuri lapset nukkumaan ja nyt nautin hetken hiljaisuudesta. Päätä tosin alkoi särkemään ikävästi, toivotaan etten olisi nyt tulossa kipeäksi.



Mies on kaverien kanssa iltaa viettämässä, joten on vähän orpo olo olla yksin. Mutta tämä on niin harvinaista, joten täytyyhän tästä vähän yrittää nauttia.



Taidan mennä lämpöiseen suihkuun, käpertyä sohvalle viltin alle ja juoda kupillise lämpöistä teetä. Kaiken kruunaisi joku hyvä elokuva. Onko ehdotuksia?



Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
16.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja tartu mikkiin! Siitä laulelemaan mukana.

Vierailija
2/2 |
16.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta kuuluu suoraan sanoen paskaa.

mies on töräytellyt 3 viikon aikana usein ettei rakasta mua. 9 vuotta oltu yhdessä,ei juurikaan riitoja. olen niin rakastunut häneen,on elämäni rakkaus. ei me erota kuulemma,mutta mikä tarve on sitten hokea rakkaudettomuuttaan ja näyttää se??

hengittäminenkin sattuu.

mies on masentunut,mutta miksi ei silloin tukeudu minuun,vaan päinvastoin haluisi ajaa mutkin pois??

mitä mä teen tälläsellä elämällä,kun hengittäminenkin sattuu??

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kahdeksan kolme