Joko prinsessa Victoria sai vauvansa?
Ilonan mainos Iltalehden sivuilla ja siinä otsikoissa jo vauvasta juttua. Minulta on mennyt ihan ohi.
Kommentit (4)
Olin pari päivää uutispimennossa ja nuo otsikot "Viimeinkin äidiksi" ja "Molemmat vanhempainvapaalle" antavat ymmärtää, että vauva on jo maailmassa.
sovittaa kypärää päähän toissatalvena kun kävi rukalla lomalla, moottorikelkka safari oli ollut lähdössä ja kaikki menemään päin mutta se viktoria ei ollut löytänyt sopivaa kypäsrää päähän. Leukahihna oli liian lyhyt jokaisessa kypärässä siksi se ajoikin ilman kypärää ja tuli niin avoinainen otsa. Hiukset lähti päästä.
Tällä hetkellä Victorian viimeinen työtehtävä on osallistuminen presidentti Halosen jäähyväisvierailuun Tukholmassa 21. helmikuuta.
toitoteta joka paikassa niin paljon, ettei varmasti mene ohi paitsi jos kulkee läpät silmillä ja kuulosuojaimet korvilla ja vauvapalstaakin lukee vain silmät kiinni pimeässä.