Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Haberkorn Deluxe XL yhdistelmävaunut?

Vierailija
30.09.2010 |

Onko millaisia kokeuksia nuista Haberkornin yhdistelmistä? Mun mies niitä netistä katseli ja kovasti ehdotteli ostettavaksi kun hinta niin halpa (alle 300e).



Itseä jäi kuitenkin epäilyttämään kun hinta niin halpa. Kestävätkö käytössä ollenkaan?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
30.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Runko oli aika heppoinen, vääntyi uutena nostelusta, samoin korkeudensäätönuppi aisasta meni melkein heti jumiin.Kankaat ja toppaukset aika heppoiset ja helposti rispaantuvaa kangasta, jos menee rikki. Vaunujen istuinvyöt, rattaina käytettäessä, ihan onnettomat, piti ostaa isommat irtovaljaat. Halvat perusvaunut, mutta kestivät meillä sen, mitä tarvittiin:)

Vierailija
2/5 |
30.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä minä tyytyväinen olen ollut. Hinnan takia mekin ne ostettiin ja mietin että onkohan jotakin vikaa. Kahden lapsen käytössä olleet eikä mikään ole mennyt rikki. Paitsi että pitää ottaa huomioon se ettei me niin hirveästi kuljeta, etteivät edes ole olleet kovassa käytössä :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
30.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja tyytyväinen olen!

Vierailija
4/5 |
30.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja olin tosi tyytyväinen. Suosittelen.

Olivat kovassa käytössä. Toinen jarru hajosi, mutta posti toi myyjältä päivässä varaosan ja taas pelitti.



Meillä olivat siis yhdellä käytössä, mutta meiltä menivät vielä kaverille käyttöön.



Vanhemmilla lapsillani on ollut käytössä Brio, Emmaljungaa ja Chiccoa, mutta tyytyväisin olen ollut nuorimmaisen Haberkorneihin.

Vierailija
5/5 |
30.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Runko on vähän rimpulan tuntuinen, mutta ihan ok ainakin tässä käytössä. Jalkajarru on hajonnut ja on kyllä niin muovisen näköinen, etten yhtään ihmettele asiaa. Jos vain pääsette jossain käsiksi ko. vaunuihin, niin suosittelen. Katsokaa vaikka myynti-ilmoituksia ja kysykää joltain myyjältä, saako tulla katsomaan. Ei tartte kertoa, ettette välttämättä aio ostaa hänen vaunujaan. :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän kuusi