Lue keskustelun säännöt.
Mitä mieltä olet miehesi puolen suvusta?
Kommentit (4)
Mutta aivan eri maku mulla ja miehen siskolla, siis sisustuksessa, vaatteissa jne. Ei haittaa juurikaan.
Sitten se vähän välillä harmittaa, kun mies on sukunsa ainoa akateeminen, niin sen suku pitää meitä jotenkin kummallisina ja " hienoina" .
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisaruksia 6 ja paljon muita sukulaisia, serkkuja vaikka kuinka paljon. Kaikki sukulaiset, joita olen tavannut ovat kuitenkin mukavia.
Anopin kanssa en ole missään tekemisissä. Muillekaan sukulaisille ei ole mitään hinkua mennä kyläilemään. Luojan kiitos miehell ei ole sisaruksia.
Ja tämä lähisuku asuu täällä pääkaupunkiseudulla. Ei missään junttilassa, mihin idioottisuvun vois todennäköisemmin liittää.
Isänsä on oudoissa oloissa kasvanut supersalailija. Muuten harmittaa, kun ovat ruotsinkielisiä. Isänsä osaa kyllä suomeakin.