Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Antakaa hääpukeutumis vinkkejä tämmöselle mahaläskille !!

Vierailija
08.02.2008 |

Siis häihin kutsu tuli ja ihan kaason ominaisuudessa täytys mennä , mutta kun vartalo on O eki rintava ja mahakas niin nytpä on sitten vaateongelmaa kerrakseen . antakaa hyviä pukeutumisvinkkejä , kun nyt jostain syystä on omat ajatukset hukassa .



PS . juu , tiedän , paras vinkki ois , että laihduta ;)))

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
08.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun nyt teetät, ehdit sen ensi kesään mennessä sisäänajamaan ja pienentämään vyötäröä 10-15cm. Se kuroo läskit kasaan ja tuo kurvin esiin.

Vierailija
2/2 |
08.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset


3 viikkoa sitten sain mun teetetyn korsetin ja tää on IHANA!! En enää koskaan luovu.



JA siinäkin tapauksessa, että en käyttäisi tätä päivittäin niin mihinkään juhliine en menis ilman tätä. Mun korsetin kuvia ei vielä ole tuolla galleriassa kun vasta olen ne toimittanut, mutta toivottavasti alkuviikosta.



http: //www. bellemodeste. com/ Eikä tässä kyllä mitään sisäänajamista tarvitse. Kahdessa viikossa olen ihan tottunut tähän... Tuskin muistaa, etät on päällä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän seitsemän