BB: Kenen toivoisitte tämän illan tulijan olevan?
Kommentit (8)
Sorella tuskin menisi talon vaikka sille maksettaisiin siitä...
A . L
semmoinen nuori tyttö laulaja
pakko olli mika tai heidi, eikai kukaan jo äänestetyistä menisi takaisin, kun jo oman suosionsa tietävät...
toivon että mika! sehän laitettiin pois vaan hoitamaan asioita, ei tavallaan saanut rangaistusta... ja siksi kai ollut pois julkisuudesta =)
joten voi olla periaatteessa vaikka perttu :D
tarkoita, että ei sieltä tule esim. Mika, vaan tyyliin leijona tai Alexhandro (miten tuo nyt kirjoitetaankin)
Se ei usko että ihmiset haluaa sen pois ja lähtee uudelle kierrokselle. Se on kyllä niin kuvottava että tuleepahan taas katottavaa ;)
Vähän yllättyisin, jos olisi Mika tai Heidi, kun ovat joutuneet sääntörikkomuksien takia ulos (tai vastaavasta).
Sitten jos olis Kaarlo, niin se kyllä olis melkoinen kannustus Jenniä ja Hannea kohtaan.
Joku suht neutraali vois olla hyvä. Ehkä Mirka voisi mäkätyksellään saada pakkaa uusiksi. Itse ehkä toivoisin kaikesta huolimatta Henaa. Tatuun en usko, koska se oli talossa vain rahan takia.
Luulen, että taloon palaavalla ei ole kuitenkaan mahdollista enää voittaa.
No kuka, kolmonen???