Mitä tunteita tää palsta herättää?
Vastailetteko,provoiletteko?Kuumeneeko tunteet, ja tuleeko näitä juttuja mietittyä muulloinkin? - Itse kirjottelen,mutta eipä hirveästi aiheuta tunnetiloja - ja en mieti muulloin
Kommentit (9)
iltaisn voi löpistä kaikkea mitä päähän juolahtaa.. joskus ihan fiksua juttu ja joskus ihan viihdettä.
Pääasiassa herättää pelkkiä negatiivisia tunteita ja häivyn äikkiä.
En pidä ihmisistä. Oikeastaan vihaan teitä kaikkia ja ansaitsisitte kuolla.
Jos en saisi joka ilta hervotomia nauruja täältä niin tuskin kävisin.
Analysoin muiden ihmisten ajatusmaailmoja ja käyttäytymismalleja mielessäni ja teen johtopäätöksiä niistä, jotka useimmiten osuvat oikeaan.
Te teette sen vihaamisen vielä niin helpoksikin. Usein miettii miksi äitinne ei aikoinaan kaatunut portaissa tai tajunnut tehdä aborttia vaan synnytti noin tyhjäpäisiä ääliöitä maailmaa kansoittamaan ja tekemään lisää keskinkertaisia ääliölapsia.
Ettekö ymmärrä kuinka mitättömiä ja surkeita ihmisiä te olette? Ette te ole hauskoja vaan kuolettavan tylsiä. Miten kestätte itseänne. Ettekö todellakaan koskaan mieti tosissaan itsemurhaa. Se varmaan korjaisi monta ongelmaa.
Käyn iltaisin lukemassa ennen nukkumaan menoa ja nauran vedet silmissä. En pahemmin mieti näitä juttuja muulloin, jos ei nyt jotain tosi nasevaa ole joku kommentoinut, että naurattaa seuraavanakin päivänä.