Lue keskustelun säännöt.
Miksi nainen on naiselle susi? Sitten ihmetellään, kun BB:n voittaa " mies" . Hyvät naiset äänestäkää nyt TIMOA!
Kommentit (3)
kuin äänestää nämä kaksi jäljellä olevaa eukkoa ulos. Niiden juttuja ja selkäänpuukottamista ei kertakaikkiaan kestä! Mies voittaa BB:n sille ei mahdeta me naiset mitään ja siihen on syynä se että miehet ovat suoraselkäisempiä ja rehellisempiä.
Annoin jo ääneni Tiinalle, nyt on hänen aikansa lähteä talosta.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
TE halusitte pitää sen pertun siellä. En olis todellakaan halunnut että Iina, Hanna ja Minna äänestettiin ulos. Nyt te joudutte tyytyyn tuohon äijä juttuihin. Ne on paljon mielenkiintoisempia kuin vinkuiita-tiina ja siansilmä-terhi.
naiset (=Iinan ja Hannan) ja sen ainoan tavallisen naisen (=Minnan) ulos. Nyt saatte alistua siihen, että loppuviikot talossa on vaan miehiä. Terhi olisi saanut ärsyttävyytensä vuoksi painua h...iin jo aika päiviä sitten. Mutta tässä tilanteessa Tiina saa ääneni.