Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

En voi ymmärtää mitä te vihtiläiset soittelette siitä vedestä ja mahataudista

Vierailija
01.11.2005 |

jos oireet pitkittyvät niin lääkäriin,muuten keitä vetesi tai osta,rauhoittukaa

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
01.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

tulleet jotenkin tyhmiksi. Ollaan omasta hyvinvoinnista aina niin perkuleen huolestuneita, että tukitaan kaikki linjat yms. Siis turhan takia. Ymmärrän toki että sellaiset soittaa ja kyselee neuvoja, joilla esim. lapset oireilevat.



Meillä ei ole mitään hätää (lapsiakin on), juodaan pullovettä, keitetään ruokaan ja kahviin laitettava vesi jne. Kaikki ollaan terveitä. Toki sen verran on meidänkin vatsassa pöpö jyllännyt, että muutamia kipeitä kouraisuja viikonloppuna kävi itse kunkin mahassa, mutta ei onneksi sen enempää.



Ihmiset on siis aivan hulluksi tulleita nykyisin. Juuri kuuntelin radiosta, että hölmöt ovat hakeneet tän talven influenssarokotetta niin, että nyt se on sitten loppunut. Oulun seudulla määrä +50% suurempi kuin viime vuonna. Onko tämä osoitus siitä, että Oulun seudulla asuu normaalia tyhmempiä ihmisiä? Eli kun kuvittelevat, että tällä influenssarokotteella on jotain vaikutusta lintuinfluenssaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi viisi