ELOHIIRET-KANSSASISARENI! 6+2 ja ultrauutiset!
Moi kaikki. Vaikka olenkin kirjoitellut jo monesti tänne, en vielä liittynyt ennen tätä päivää, kun sain tietää lasketun aikani arvion. Se on 28.8.06!
ILOISIA UUTISIA ja ihan pakko kertoa teille!: Näimme tänään ekassa ultrassa pikkuisen möykyn!!! ):):):):) Eikä siinä vielä kaikki! Kuulemma kaikki kunnossa ja NÄIMME SYDÄMENLYÖNNIT!!! :D
Onnellista odotusta teille kaikille ja muuten k.h.p... meillä näköjään sama laskettu aika sekä sama sairaala. :D Saapa nähdä kumpi ensin vai yhtäaikaa! ;)
Ikionnellinen tuleva äiti & Mötinkäinen rv 6+2
Kommentit (4)
Toivottavasti sä tuot sitte ultran jälkee yhtä ilosia uutisia. Näet onneksi pikkuisen silloin vähän kehittyneempänä! :) Kyllähän tämä helpotti, kun noita kipujani pelkäsin niin.. Muutenkin maailman ihanin tunne. Ja USKOMATON tunne.. ei tätä tajuu...! :)
Palaillaan taas!
vierailen tuolta toukotoiveitten puolelta! =)
muistan ihan selvästi kun itelläni oli rv 6 ja kattelin et oj kun muuta ovat jo reippaasti mua edellä ja nyt rv 19+ ja tuntuu kuin se olis ollu eilen kun plussasin. nää viikot menee niin nopeesti ja sais mennä vieläkin nopeemmin. haluan nyytin nyt heti!
onnea odotukseen!
my_selene ja Remppa rv 19+
Heh.. oishan se kiva hetikin saada se käärö, mutta ehkä tämän esikoisen odottaminen jonkin aikaa on kyllä aika kasvattavaa... tuntuu niin omituiselta ja en taida olla kyllä valmis äiti vielä, HUI. Varmaan myöhemmin tuntuu varmemmalta kun nyt on niin omituinen olo. Toisaalta niin ihana olo! :D
Ihanaa ja " nopeaa" loppuodotusta sullekin, ja saa täällä toukokuinenkin käydä kommentoimassa, oli kiva kuulla että sielläki on iloset fiilikset! ;)
Mukava lukea iloisia ultrauutisia!!!:D
Itellä se vasta häämöttää kolmen viikon päässä, nyt viikkoja 8+4.
12 viikolla näkyy jo kivasti!:)
Onnea ja nautihan tunteestasi!!!:)