Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

mistä nuorekas ja hieno imetyspaita? tuntuu olevan niin olemattoman näköisiä.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
12.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

ainakin jotain vähän erilaisia

http://www.vihreasammakko.fi/index.php?cPath=26&osCsid=e60e54cf23c3a96c…



H&M:lläkin kyllä nyt esim. pinkki/valkoraidallista, vaal.pun-valkoraidallista ym. Vähän pirteämpiä kuin ihan perus valkoiset ja mustat :) Ja mikä parasta, hinta-laatusuhde tosi hyvä! :D

2/6 |
12.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tilasin siis aika etukäteen netin kautta kaks imetyspuseroa T-paita mallisia..edessä on kietasutyylinen leikkaus, josta tisut saa helposti ja " näkymättömästi" esiin..ovat sellasta miellyttävää trikoota joka myötäilee kivasti näitä makkaroita :) mutta ei kyllä kiristä mistään, hienosta en tosin tiiä mutta ihan " nuorekkaan" näkönen on..oisko ollee 14,90 kpl jos en väärin muista..valkosen paidan päälle ostin sellasen läpinäkyvän tunikan missä on iso kaula-aukko, joka käy ihan juhliinki ku oli niin nätti..



en tiiä onko tästä nyt sulle apua mutta itse päädyin ed ratkasuun :)



Nani76 ja Vilperi 21+5

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
13.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

moi! Itse olen ostanut kaikki äitiysvaatteet oz babystä..minusta siellä kaikista kivoimmat vaatteet..ovat veromodan tekemiä..siellä varmasti imetyspaitojakin..muodikkaita vaatteita ovat=)

Vierailija
4/6 |
14.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos ei halua paljoa ostella imetyspaitoja, niin mulla ainakin toimi masutuubi oikein hyvin. Sain mahani piiloon, kun imetin, muuten vauva peitti minkä tarvisin.

Vierailija
5/6 |
15.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli se H&M:n (musta) imetyspaita oli mun mielestä ihan hyvän näköinen ja kunhan tästä vatsa vielä kasvaa, niin aion pitää sitä jo raskausaikana. Se oli mukavan pitkä ja tilava ja joustava, olematta säkkimäinen, joten se sopii myös raskausaikana.

Vierailija
6/6 |
16.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sain kaverilta lahjaks pikkutähdestä ostetun imetyspaidan ja tuntuu tosi mukavalta päällä.



Käy kurkkaamassa osoitteessa www.pikkutahti.fi, niin sieltä löytyy ainakin muutamaa mallia.