Rauman seudun 4d-ultra?
Eli olisko joku tietoinen että missä rauman seudulla pääsisi tuohon 4d-ultraan (Pori/Turku). Raumalla tiettävästi ei tuota laitetta ole ollenkaan missään. Rakenneultrassa vauveli ei näyttänyt jalkoväliään ei sitten ollenkaan ja kova halu olisi saada sukupuoli tietoon. Ja olen kuullut että saa dvd:n mukaansa, niin olishan sekin kiva, sais sitä sitte jälkeenpäin katsoa. :)
Kiitokset vastauksista jo etukäteen!
Kommentit (3)
Moi,
Ainakin Medisonar Linnankadulla Turussa tekee noita 4dultria. Ei omakohtaista kokemusta tosin asiasta:)
Juu olisi hyvä jos joku turkulainen voisi vähän infota paremmin, ehkä sellainen jolla kokemusta olisi tuosta 4d-ultrasta. Vähän paikkoja turusta, että missä tehdään ja mahdollisesti myös vähän hintoja. Kuinkahan pitkät jonotusajat mahtaa olla, kun jostain luin että se pitää tehdä ennen 30rv ja nyt menossa 24rv?
Mutta Turussa joku korvacenter? Haulla vois löytyä tai jos joku Turkulainen " eksyis" tänne kertomaan tarkemmin...=)
-Alpukka rv32+4
Ps.Taitavat vähän täällä Raumalla pihdata tuota tietoa sukupuolesta! Itse kun olen myös halunnut molemmissa raskauksissa tietää, mutta " napanuora on ollut tiellä" =)