Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

hyvä matkasänky?

Vierailija
20.10.2006 |

hei,



millainen on hyvä matkasänky? kerro hyväksi havaitsemistasi ominaisuuksista ja suosittele jotain tiettyä sänkyä, kiitos!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
20.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ensinnäkin, se on halpa!! En jaksa maksaa kahtasataa sängystä jota kuitenkaan ei käytetä ihan joka kuussa.



Menee pieneen pakettiin, näppärä ' pystyttää' ja purkaa.



Siinä ei oo mitään poistumisluukkua lapselle niinkuin jossain hienommissa sängyissä näyttää olevan, mutta en kyllä ymmärrä mitä sillä tekiskään. Ainakin vielä puolitoistavuotiaan kanssa on ihan hyvä vaan että pysyy siellä petissä kun on sinne laitettu : ))

Vierailija
2/3 |
20.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Helppo ja nopea kasata ja purkaa, menee kasassa pieneen tilaan, oli edullinen ja lapsi nukkuu siinä hyvin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
20.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tällä hetkellä ainoana sänkynä, kun pinnis otti lopputilin. Laitettiin vaan ylimääräinen patja kun se matkasängyn patja ei ihan muhkeimmasta päästä ole.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kahdeksan kuusi