rinnat&rintaliivit
Olen huomannut että on todella vaikeaa löytää liivejä joissa iso kuppi mutta pieni ympärys. Itse olen DD/E kuppi mutta todella hoikka, ja myös ympärys pieni (n. 70. normivaatekaupoista (h&m, cubus jne) mahdoton löytää sopivankokoisia.
Mitä kokoa te olette? Mistä ostatte rintsikat? Onko vaikeuksia löytää omaa kokoanne?
Kommentit (7)
Olen kokoa 70G tai 75F mallista riippuen. Tilaan liivini Trinea-verkkokaupasta enkä ole kertaakaan joutunut pettymään. Hyvälaatuisia ja edullisia liivejä olen aina saanut.
[quote author="Vierailija" time="26.06.2015 klo 12:08"]Olen kokoa 70G tai 75F mallista riippuen. Tilaan liivini Trinea-verkkokaupasta enkä ole kertaakaan joutunut pettymään. Hyvälaatuisia ja edullisia liivejä olen aina saanut.
[/quote]
Onko kokotaulukko sama kuin normikaupoissa? Kuinka kauan toimitus kestää?
[quote author="Vierailija" time="26.06.2015 klo 12:10"]
[quote author="Vierailija" time="26.06.2015 klo 12:08"]Olen kokoa 70G tai 75F mallista riippuen. Tilaan liivini Trinea-verkkokaupasta enkä ole kertaakaan joutunut pettymään. Hyvälaatuisia ja edullisia liivejä olen aina saanut. [/quote] Onko kokotaulukko sama kuin normikaupoissa? Kuinka kauan toimitus kestää?
[/quote]
Varastotuotteille nopea toimitus, vain muutama päivä. Siellä on myös tilaustuotteita, joissa kestää kauemmin, mutta aina ovat nekin tulleet luvatussa ajassa. Trinean sivuilla oleva kokotaulukko on toimiva.
Eikö cubuksella ole? Siellä oon nähnyt pienellä ympäryksellä isoja kuppikokoja. Ite oon 70E.
Up