Ihanaa, Tuksu on jälleen rakastunut!!!!
4.06.2015 13:51
Johanna Tukiainen on elämänsä aikana rakastunut, mennyt naimisiin ja käynyt läpi raskaan avioeron. Johannan rakkauselämässä näyttää tapahtuneen muutos parempaan, sillä hänen luokseen on lentänyt komistus maapallon toiselta puolelta.
- Tämä mies on niin eri tasoa kuin edelliset muutamat tapaukset viime vuosina elämässäni, että tässä kirjaimellisesti loppuvat sanat! Hän on erittäin komea ja 193cm pitkä mies (olen aina pitänyt pitkistä miehistä, lukuunottamatta paria poikkeusta) mutta en julkaise hänestä nyt toistaiseksi kuvia, Johanna kirjoitti julkkisblogiinsa juhannuksena.
Kohublondi ei kuitenkaan malttanut olla lisäämättä kuvia sulhasehdokkaasta.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
PAITSI että tuo mieshän on sohvasurffaaja, jonka Tuksu tapasi jo uutenavuotena Havaijilla. Ei siitä tainnut olla Keniksi Barbille.
http://www.seiska.fi/Johanna-Tukiainen/SEX-LOVE-AND-ROCKN-ROLL-/1075167
Kommentit (9)
Hui! Johanna on yhtä leviä kuin tuo hevoinen!
Hevoinen on yhtä solakka kuin tukiainen, niin päin.
Mitä se tarkoittaa tällä lauseella??
http://www.seiska.fi/Johanna-Tukiainen/Ex_Mieheni-jakoi-mut-taysin-/1075181
Miten siitä Keniksi olisikaan, ei Tuksukaan ole Barbie.
[quote author="Vierailija" time="24.06.2015 klo 17:53"]
Komea mies Johannalla
[/quote]
No jaa. Tosin ei ole Johannan mies.
Mies on kyllä nätti, mutta etsiiköhän se oikeasti prinssiä?