Tykkääkö joku mies sekopäänaisista?
Tuli mieleen tuosta yhestä ketjusta. Onko sellanen pahisnainen kiehtova?
Kommentit (17)
Tuntuu tykkäävän, ainakaan en tunne yhtään sellaista, joka olisi sinkku. Tosin mun tuntemani väkivaltaiset ja tavaroita heittelevät raivotarnaiset ovat myös todella seksihulluja (liekö testosteronia liikaa?) millä voi olla osuutta asiaan.
Kaikki miehet tykkää ( jotkut salaa) sekopäänaisista.
Jotenkin on sellainen taipumus löytää kaikki hullut.. :)
Pienen etäisyyden päästä ok. Kunhan ei iholle tule.
Moni mies tykkää siitä, että saa seksiä. Nainen osoittautuu sekopääksi yleensä vasta siinä vaiheessa, kun seksiä on jo saatu. Psyykkiset ongelmat aiheuttavat sen, että suhteella ei ole tulevaisuutta ja kun tulee ero niin naisella on aiemman "sekopäisyytensä" perusteella lupa käyttäytyä sikamaisesti omaisuutta tuhoten, valheita levitellen ja pahoinpitelyihin syyllistyen. Mä kun vain olen tälläinen kuumaverinen.
Helppo tykätä t. Tuleva vaimoni on hieman outo
[quote author="Vierailija" time="13.05.2015 klo 18:13"]Helppo tykätä t. Tuleva vaimoni on hieman outo
[/quote]
Haha :D
[quote author="Vierailija" time="13.05.2015 klo 18:13"]
Helppo tykätä t. Tuleva vaimoni on hieman outo
[/quote]
Höpöttääkö soijamaidosta?
Aika läpinäkyvä trolli totuutta vastaan. Joku suuttui kun todettiin naisten pitävän kusipäisistä miehistä.
Ei, mutta höpötti kyllä eilen chia-siemenistä.
Olennainen on jo sanottu. Sekopäinen >> estoton >> seksiä ja paljon >> jes
Kukapa ei tuollaista aikaansa tykkäisi ...
[quote author="Vierailija" time="13.05.2015 klo 17:55"]
Tuli mieleen tuosta yhestä ketjusta. Onko sellanen pahisnainen kiehtova?
[/quote]
panot on ok jos hyvät kyydit. sitten karkuun kun alkaa homma lähteä käsistä.
[quote author="Vierailija" time="13.05.2015 klo 18:42"]
Olennainen on jo sanottu. Sekopäinen >> estoton >> seksiä ja paljon >> jes
Kukapa ei tuollaista aikaansa tykkäisi ...
[/quote]
Sellainen, joka ei halua päästä kokemaan vuosien ajan puhelin- ja sähköpostihäiriköintiä, postilaatikkoon työnnettyja paskapaketteja, avaimella toistuvasti naarmutettua auton kylkeä, nettipalstoille lähetettyjä tekaistuja kontakti-ilmoituksia omalla nimellään, työnantalle lähetettyjä valheellisia väitteitä huumeiden käytöstä ja seuraavan seurustelukumppanin kimppuun käymistä tämän ollessa ravintolassa iltaa viettämässä. Niin ja kuulemaan itsemurhauhkailuja.
Sekopäästä et voi etukäteen tietää kuinka sekopää se oikeasti on. Mikään seksi ei ole vuosien piinan arvoista.
Kannattaa pysyä kaukana meistä t. Sekopäänainen johon miehen aina ihastuvat...
EI!