Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Entäs sitten tämän miehen käytös?

Vierailija
30.05.2015 |

Ollaan siis työtovereita. Aina kun ollaan samassa tiimissä tekemässä töitä, tää mies katselee mua vähän väliä. Siis ihan oikeasti todella usein. Ja katsoo ihan suoraan silmiin, jos huomaan tän katseen. Mutta ei mitenkään"sula hymyyn" tms, kunhan katsoo jotenkin tutkivasti ja pitkään.

On kyllä rennon oloinen, kertoilee hauskoja juttuja ja vitsejä, mutta ei niitä mitenkään erityisemmin mulle osoita.

En ole huomannut että muita katsoisi tuolla tavoin miten katsoo mua. Miksi se tuijottaa? Mulla joka kerran salaatinlehti hampaiden välissä?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikälie tuijottelija. Saattaa katsella muitakin samalla tavalla, mutta et vaan tiedosta sitä.

Vierailija
2/3 |
30.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hän toimii tilanteessa pomon kätyrinä. Hän tarvitsee pomon ykkösmiehen paikan. Kannattaa varoa miestä.
Jos hän puuttuu vapaa-aikaan, yksityiselämään tai fyysiseen koskemattomuuteen, niin soita ammattiliittoon. Sinullakin on ihmisarvo.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miettiessään katsoo, ts. ei näe sinua, vaikka silmät on sinun suuntaan.

Tällaiset vibat sain viestin perusteella. Sori, jos toivoit muuta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän kuusi