Häpeätkö täällä kirjoittelua?
Itse olen teini-ikäinen, siksi en tahdo kenenkään näkevän "AV-VAUVA"-tekstiä :D
Entäs te? Kertoisitteko myös ikänne ja sukupuolenne. En minä muuten tätä häpeäisi, mutta kun koko homman nimessä on vauva. Siksi joku voi käsittää hieman väärin xD
Kommentit (19)
Todellakin. Lähes nelikymppisellä luulis olevan muutakin tekemistä kun notkua tällä pahuuden tatamilla päivät pitkät.
No, sanotaan näin että en kyllä asiaa pahemmin mainosta. En tosin varsinaisesti häpeäkään. N28
Teinit saa täältä vääristyneen kuvan elämästä. Ja häpeän. N ja 14v lapsen äiti32v
"Pahuuden tatami" :D
Mitähän muutamat kaverit ajattelisi jos tietäisi että tänne kirjoittelen, varmaan naureskelisivat, mutta so what... mitenkäpä he sitä saisivat tietää. Tv: 36-v mies.
Enpä juurikaan. Poikani kertoi sukujuhlilla enolleen äidin käyttämästä av palstasta. Eno meni liekkeihin ja kaivoi jonkun hauskan ketjun, jossa puhuttiin pentagramista ja instagramista.
:)
kai tämä on ikäryhmälleni jotenkin sosiaalisesti hyväksyttävämpää kuin demittäminen.. n28
Ehei! Ja teini-ikäiset lapseni ne vasta saavatkin hupia aina, kun kertoilen mitä ollaan täällä keskusteltu.
Jep. Täällä on kiva välillä provoilla-ja välillä jutella vakavempiakin. N26
En häpeä, jos en kyllä viitsi mainostaakaan. Täällä tulee käytyä, jos ei muuta tekemistä keksi. Onneksi useimmiten on muuta tekemistä :)
En häpeä, mutta en kerrokkaan kenellekkään. Ja se välillä hävettää että jään välillä koukkuun ja saatan olla useita tunteja täällä kerralla!
En tietenkään. Olenkin kohderyhmää eli perheellinen nainen. Jos hävettää, niin kannattaa etsiä toinen palsta.
Eiköhän meistä useimmat häpeä ja piilottele tätä harrastusta. :D N44
No todellakin häpeän. Olkoonkin paljon täällä turhaa, niin myös paljon ihan järkeviäkin ihmisiä.
Vain mieheni tietää.. Eli en huutele. Tai vähintäänkin vähättelen täällä viettämääni aikaa.. "Vilkaisin av palstaa" = notkuin pari tuntia
En mä jaksa hävetä, omahan se on asiani missä kirjoittelen.
M32
Ja olen N14
Ap