Mitä mieltä olette Amerikan presitentistä
Minusta Amerikan presitentti Parag Omaba puhuu yleensä aika rivoja juttuja. Eikö teistäkin? Minusta hänet pitäisi karkottaa maasta ja tappaa! Vastatkaa ihan reippaasti vaan, peppu irti penkistä ja kirjoittamaan omia mielipiteitänne asiasta!
Kommentit (6)
[quote author="Vierailija" time="12.11.2014 klo 17:04"]Minusta Amerikan presitentti Parag Omaba puhuu yleensä aika rivoja juttuja. Eikö teistäkin? Minusta hänet pitäisi karkottaa maasta ja tappaa! Vastatkaa ihan reippaasti vaan, peppu irti penkistä ja kirjoittamaan omia mielipiteitänne asiasta!
[/quote]
Presitentti... HHAHGAHHAHHHAHGAHGAHGAHGAHGAAA
Mieti ennen kuin kirjoitat. That's about it
No eipä siitä voi paljon mieltä olla, koska USA:n presidentin kädet ovat käytännössä sidotut, vaikka odotuksia on valtavasti. Päältä näkyy, että tehtävän mahdottomuus on murtanut miehen sisältä. Vanhentunut ihan älyttömästi muutamassa vuodessa. Mielestäni hyvin älykäs ja pohjimmiltaan varmaan hyvä ja moraalintajuinen mies, joka on sellaisessa asemassa, että on pakko olla jossain määrin moraaliton.
Mutta ei tainnut ap hakea tällaisia vastauksia :P
Surkein presidentti minkä muistan. Demokraatti, kommunisti, nisti ja neekeri. Tarvitseeko lisää perusteluja
erittäin julmia. lahtaavat ihmisiä kuin karjaa.
Nii... No 9-vuotiaan logiikalla asia saattaa noin olla.