Joululahjat 2014
Oletteko ostaneet jo joululahjoja lapsille? Minkä ikäisiä lapsia ja mitä ostatte?
Kommentit (10)
Tilasin omalle teini-ikäiselle tyttärelleni aitoja hopeakoruja todella hyvällä hinnalla
T.tyytyväinen joulutonttu :))
Lapset 10v ja 8v, toiselle ostimme ponin, ja toinen saa ensimmäisen charmin tiffany rannekoruun, sellaisen bird charmin, jossa on timantteja ja safiiri (tyttö tykkää linnuista erityisen paljon).
Meillä ostetaan vaan yhdet lahjat, sukulaiset ostavat sitten enemmän <3
[quote author="Vierailija" time="06.12.2014 klo 17:14"]
Tilasin omalle teini-ikäiselle tyttärelleni aitoja hopeakoruja todella hyvällä hinnalla
T.tyytyväinen joulutonttu :))
[/quote]
No jo on pulju, tasan 17 myyntiartikkelia koko kaupassa ja noista puolet jotain hupitatuointeja. En kyllä tilaisi tuolta yhtään mitään. Omaa kauppaasiko mainostat? Suosittelen panostamaan hiukan enemmän sekä myytäviin tuotteisiin että sivuihin, tuolla konseptilla et tule onnistumaan.
Minäpä muistan erityisen hyvin joulun 2014 lahjoineen. Sain tuolloin vaaleanpunaisen tangle teaser-hiusharjan, Wiener nougat-rasian, Monster High-nuken, animefiguurin, nappikuulokkeet ja pörrösukat. Oli ihana joulu, täysikuu ja kaikki isovanhemmat vielä elossa ja meillä kotona joulua viettämässä. Olin tuolloin 12. Se oli myös ensimmäinen joulu, kun opin syömään homejuustoja ja tykästyin niihin. Haikeus <3
N22
13v. Merkkilaukku, vaatteita, koruja, bodymistejä s