Tää on nyt ihan tyhmä juttu minkä kerron, mutta kerronpa kuitenkin.
Eli tunsin yöllä ja aamullakin jotain outoa tunnetta peräpäässäni. Vähän sellaista pientä kutinaa tai kuitenkin sellaista ettei kaikki ole ihan normaalisti.
Aamulla sitten vetäsin housut alas ja katsoin sinne peilillä, ihan sitä onko kaikki siellä ok. Melkein ehdin järkyttyä mitä siellä olikaan. Joku valkoinen iso kökkö! No tajusinpa pian, että on paperia mytyssä, joka jäänyt sinne illalla kun pesin peppuni ja kuivasin paperilla aika huitaisten.
Mutta tosiaan se oli aika iso mytty paperia, eli ei ihme että tuntui oudolta.
Kommentit (3)
Kihomatoja? Jospa se ei ollutkaan vessapaprua vaan aito ja rehellinen kihomato? Katsopa Googlesta näyttikö samalle. Jos näytti, niin kipin kapin apteekkiin ja lääkettä nassuun. Lääkettä myös kaikkiin samassa taloudessa asuviin. Sattuuhan sitä paremmissakin perheissä. ;-)
Kannattaa lähettää se kökkö tutkittavaks sinne paperitehtaalle. Voit saada jotain hyvitystä. Varmaan oli stressaava kokemus.