Lue keskustelun säännöt.
Kukakohan päivittää YLE Areenan suomenkieliset kännykällä näkyvät ohjelmat?
20.04.2012 |
Kyllä ottaa päähän!! Kukakohan älypää on vastuussa YLE Areenan suomenkielisten lähetysten päivityksestä? Siis niiden kännykällä katsottavien ohjelmien osalta? Tietokoneella katsottavista lähetyksistä en nyt puhu, ainoastaan känny-appsin kautta näkyvistä.
Esim eilen torstai-iltana tuoreimmat ohjelmat oli tiistailta! Ruotsinkielisten ohjelmat kyllä päivittyvät lähes reaaliajassa, suomenkieliset ei koskaan. Hyvällä tuurilla tulevat päivän tai pari myöhässä ja sitten ne jo poistuvatkin tyyliin seuraavana päivänä. Ei mitään järkeä!!
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
olen joskus iPhonea näprätessäni ihmetellyt, miksi areenasta ei ikinä löydy yhtikäs mitään. Päivitetään silloin kun jaksetaan ja ihan miten sattuu. Tietokoneella tätä samaa ongelmaa ei ole ollenkaan.