Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kolmas pyörä-ennustuksia

Vierailija
15.04.2012 |

Minä ennustan että seuraavassa postauksessa C selittää että on keksitty loistava selitys matkalle, mutta ei viitsi sitä paljastaa, ihan siltä varalta jos joku tuttu lukee niin ei jää kiinni.

Blogi on viikon-pari kiinni/mitään ei tapahdu ja sitten tulee postaus miten pettynyt hän oli, miten outoa oli olla pari viikkoa 24/7 Mikon kanssa ja huomata että hän halusi juoda ja bilettää joka ilta, kun C olisi halunnut romanttisia kuutamouinteja, ja oli taas tullut riitaa jostain ihan typerästä aiheesta, ja M jäättää kalsareitaa mihin sattuu (nninhän se teki laivallakin mutta eihän C voinut arvata että tekee niin AINA) ja lopputulos on että C päätti että on ollut rakastunut kuvitelmaan, ja todellinen Mikkon on jotain ihan muuta, eikä sen kanssa pystyisikään elämään.



Muita?

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
15.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

tänään lukea?

Mopo karkaamassa käsistä siellä, paras postaus ikinä ja kohta on kaikki loppu slut =D

Vierailija
2/7 |
16.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Päivän postauss oli kyllä niin parasta =D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
16.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja kun tuohtuneena kirjoittaa niin välillä on äitee, välillä ihan äiti, sitten oli mama ja ties mitä kaikkea ja tekstistä tulee sekava! Kai ne kohta Mikon kanssa sopivat riitansa, mutta miten se tuon äiteensä kanssa nyt mahtaapi selvitä, se jää nähtäväksi..Itse en kertoisi koko totuutta..

Vierailija
4/7 |
16.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kovasti saada lukijat uskomaan että on Tampereen suunnalta??? No siksi koska EI ole!!! Hahhahhahhaa :D

Vierailija
5/7 |
31.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun Mikkis lähteekin vaimonsa ja lasten kanssa sinne lomareissuun eikä Cändin kanssa Pariisiin niinkuin tämä luuli :D

Vierailija
6/7 |
31.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikko lomailee perheensä kanssa ja lähentyy vaimonsa kanssa...Candy ihastuu/rakastuu johonkin oman ikäiseensä tyyppiin kesän aikana (ehkä jopa ystäväpoikaan) ja molemmat jatkaa elämäänsä.



Tosin toivon todella että saisivat rangaistuksensa molemmat...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
31.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Viimeisintä, eiliseltä:



"En oo vaan jaksanut kirjotella, ei oo ollu sellasta fiilistä. Ei just nyt edes "Jeee Mikko on ihana"-fiilistä."



Nouuuu... ='((



/ironia

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä yhdeksän