Mies kävi rannalla ja oli sieltä tultuaan katsonut pornoa hakusanoilla "teen & beach"
Itse olen kolmekymppinen ja mies muutaman vuoden vanhempi joten ei todellakaan olla mitään teinejä enää. Videolla jota oli katsonut, tytöt oli ehkä juuri ja juuri täysikäisiä ja mies lähempänä kolmeakymmentä.
Hyväksyn yleensä pornon katselun, sillä katson sitä silloin tällöin itsekin. Silti minua vaivaa tuo asia koko ajan nyt, ja koen itseni jotenkin ei haluttavana :(
Minulla vaivaa ajatus että mies rannalla käydessään tiirailee teinityttöjä ja sitten vielä kotona runkkaa videolle sellaisista. Toisaalta katsoahan saa kunhan ei koske, ja kyllähän sitä itsekin katselee komeita miehiä mielellään. Mutta kuitenkin asia pyörii mielessä nyt koko ajan..
Ehkä suurin ongelma asiassa on se että meillä on seksiä suunnilleen kerta/viikko, ja itse haluasin enemmän. Jotenkin koen tuon nyt olevan itseltäni pois kun mies teki noin :( En ole keskustellut asiasta miehen kanssa eikä hän tiedä että näin ko. videopätkän koneella, ja en tiedä mitä tekisin, ottaisinko asian puheeksi vai mitä..
Miten suhtautuisitte jos oma miehenne tekisi noin? Ottaisitteko puheeksi vai olisiko mielestänne täysin hyväksyttävää/normaalia?
Kommentit (5)
ottaisi tuo silti päähän. Miksi vakoilit miehen katsomat sivustot? En itse tee niin, ettei ala harmittaa. En itsekään haluaisi, että mies katselisi, millaisilla pornosivuilla käyn.
tietty upeempia kuin me yli 30v kurpat. Kyllä muakin satuttais jos oma ukko fantasiois tollasesta ja varmaan niin myös tekee :-( pakko vaan kestää. Enää emmme nuorru.
parempi kai se on että tuolla tavoin tosiaan fantasioitansa toteuttaa. Kun vaan saisin itsekin osani joskus ettei mies olisi aina vaan oman käden iloja toteuttamassa.
Kai se pitää itse yrittää saada miestä innostumaan makuuhuonehommista enemmän, jotten muuttuisi ihan kärtyisäksi akaksi kun tuntuu että ainaisessa puutteessa elää vaikka on parisuhteessa.
Täytyy kyllä myöntää että ainakin itseni kohdalla sanonta "sen näkee naamasta kun lakkaa saamasta" pitää kyllä paikkansa!
ap
AP:n varsinaiseen asiaan. On kyllä tyhmä mies, kun ei selaimen privaattitilassa surffaa pornoa.
Mutta tottahan se on mitä sanoit, että parempi että kanavoi fantasiansa noin eikä vokottele pikkutyttöjä oikeasti.